logo    HYPOXICKÁ TERAPIE  velehory na dosah ruky ...  Zlepšete svůj zdravotní stav a fyzickou kondici inhalací horského vzduchu 

KONTAKTY

HISPORT Czech Republic
tel: +420 602 222 405
hisport@hisport.cz

HYPOXICO - simulace vysokohorského prostředí

PODPORUJEME:

 

HISPORT TEAM - sportovní klub


ODKAZY A ZAJÍMAVOSTI
ODKAZY A ZAJÍMAVOSTI

 


www.hypoxico.cz -  stránky, věnující se problematice tréninku v simulovaném vysokohorském prostředí. Prodej, pronájem a servis zařízení. Odborné poradenství v dané oblasti.

www.hypoxico.com -  webové stránky americké společnosti HYPOXICO Ltd, která hypoxické systémy v roce 1995 vyvinula. Kompletní informace přímo "od pramene"!


 

www.hypoxico.cz -  stránky, věnující se problematice tréninku v simulovaném vysokohorském prostředí. Prodej, pronájem a servis zařízení. Odborné poradenství v dané oblasti.

 

www.triatlon.cz - oficiální stránky Českého svazu triatlonu. Novinky ze světa triatlonu, termíny a výsledky závodů, rozpisy a pravidla soutěží, reprezentace, SCM....

 

http://plavani.cstv.cz/ - oficiální stránky Českého svazu plaveckých sportů. Aktuality z plaveckých sportů, rozpisy závodů, výsledky, pravidla, důležité dokumenty ....

 

www.maraton.cz - termíny a výsledky běžeckých závodů, informace, tabulky, rekordy, statistiky ....

 

www.ironman.com - stránky světové série Ironman. Termíny a kontaktní informace k jednotlivým kvalifikačním závodům. Zpravodajství z právě probíhajících závodů, on-line výsledky a další zajímavosti ze světa "Železných mužů" (a žen, samozřejmě!) ....

 

www.lebipede.com - "bible" čekoslovenských běžců 80. a 90. let stále žije! Adresář a termíny běžeckých závodů ve Francii.

 

www.zeleznak.cz - internetové stránky nejklasičtější klasiky - opravdový Železný muž na Lipně zrozený, náročnou tratí a většinou i klimatickými podmínkami zocelený!

 

www.laser-studio.cz - pro dámy a pány, které nebaví si stále holit nohy (či jiné partie) a chtěli by to vyřešit jednou provždy!

 

www.facebook.com - HYPOXICO - prezentace systémů HYPOXICO na stránkách Facebook. Nejnovější informace a aktuální události.

 

www.facebook.com - HISPORT - náš e-shop na Facebooku! Tak nás taky dostali!

 

www.therapypoint.cz - webové stránky spolupracujícího fyzioterapeutického centra. Součástí centra je i funkční zátěžová laboratoř a HYPOXICO Centrum .

YjczZGF